جشنواره مصرف کنندگان محصولات اسنوا و دوو – مرداد ماه 98

جشنواره ویژه مصرف کنندگان محصولات لوازم خانگی برند اسنوا و دوو از روز سه شنبه 1 مرداد ماه سال 98 به مدت محدود در سراسر کشور اجرا خواهد شد.

در این جشنواره به ازای نصب هر کدام از محصولات شامل جشنواره، کارت ویژه جشنواره به مصرف کننده ارائه می‌شود.

در این جشنواره تابستانی شما خریداران محترم میتوانید یکی از محصولات اسنوا و دوو را خریداری کنید و یک کارت تخفیف بسته به مدل محصول دریافت کنید.

روند کار بدین صورت است که پس از خریداری محصول خود با خدمات پس از فروش شرکت اسنوا یا دوو با شماره 1699 تماس می‌گیرید. سپس شرکت، نماینده خود را برای نصب محصول و شروع گارانتی به محل شما ارسال می‌کند. پس از تمام شدن فرآیند نصب، یک کارت هدیه از طرف نماینده شرکت به شما ارائه می‌شود.

برای فعال‌سازی کارت تخفیف اسنوا یا دوو شماره 18 رقمی درج شده در پشت کارت را به سرشماره 30003435 ارسال می‌کنید. کارت تخفیف شما فعال شده است هم اکنون شما می‌توانید در خرید دوم خود از محصولات اسنوا یا دوو تخفیف بگیرید.

به دو شکل میتوان از تخفیف استفاده کرد:

1-مراجعه به سایت اسنوا و خرید اینترنتی و خراشیدن لیبل پشت کارت مانند تصویر زیر و استفاده از کد خرید اینترنتی و کد تخفیف

 

 

2-مراجعه حضوری به یکی از فروشگاه‌ها و نمایندگان اسنوا یا دوو و خرید فقط از محصولات اسنوا یا دوو و گرفتن تخفیف با استفاده از کارت هدیه

با توجه به اینکه فروشگاه اینترنتی علی دادا نماینده رسمی برند اسنوا و دوو است شما می‌توانید محصول انتخابی خود را از فروشگاه اینترنتی علی دادا خریداری کنید. برای افرادی هم که می‌خواهند از تخفیف خود بر روی محصولی غیر از برند اسنوا یا دوو استفاده کنند نیز شرایطی توسط فروشگاه اینترنتی علی دادا مهیا شده است که به راحتی محصول دلخواه خود را انتخاب و خرید نمایند.

برای اطلاعات بیشتر از طریق پشتیبان آنلاین اقدام نمایید یا با شماره 43206-026 تماس بگیرید، در تلگرام نیز می‌توانید با شماره 09361369767 با کارشناسان علی دادا ارتباط داشته باشید.

می‌توانید لیست محصولاتی که شامل جشنواره می‌شوند را در فایل pdf و از طریق لینک زیر مشاهد نمایید:

لیست محصولات جشنواره مصرف کننده اسنوا

لیست محصولات جشنواره مصرف کننده دوو

درباره نویسنده :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس 43206 - 026

تماس بگیرید 

تماس
مکان فروشگاه