دارای نماد اعتماد الکترونیکی

فروشگاه لوازم خانگی علی‌دادا با پشتوانه‌ی 20 سال سابقه درخشان در عرصه‌ی فروش لوازم خانگی ،در راستای تحقق وظایف اجتماعی خود و نیز رعایت اصل مشتری‌مداری، شرایط فروش اقساطی لوازم خانگی و فرش و جهیزیه را آغاز کرد! هموطنان عزیز می‌توانند با مطالعه شرایط خرید اقساطی، از امتیازات این طرح بهره‌مند شوند و خریدی مطمئن و لذت‌بخش را تجربه کنند!

فروشگاه اینترنتی علی‌دادا به منظور حمایت از افراد و زوج‌های جوانی که امکان ارائه ضامن معتبر ندارند، تسهیلات ویژه‌ای در نظر گرفته است:

1) سپردن اوراق بهادار به عنوان ضمانت: 

در این شیوه، افراد می‌توانند با ارائه‌ی اوراق بهادار یا سکه و طلا به‌عنوان ضمانت، از امتیاز خرید اقساطی لوازم خانگی بهره‌مند شوند. لازم به ذکر است که شرکت متعهد می‌گردد به محض اتمام اقساط از سوی خریدار، تمامی اوراق و منسوجات طلایی را که به عنوان ضمانت دریافت کرده است، به خریدار بازگرداند.

2) سایر روش های خرید: 

در این فرایند، مشتریان محصول مورد نظرشان را به قیمت روز، پیش خرید کرده و شرکت موظف است که محصول خریداری شده توسط مشتری را تا اتمام اقساط در انبار نگهداری کند و آن را به سایر افراد نفروشد. در این روش، خریدار به محض ارائه‌ی ضامن معتبر، می‌تواند محصول خریداری شده را از انبار تحویل بگیرد و فرایند پرداخت اقساط را از سر بگیرد.

در این روش، خریدار با پرداخت بیش از 50 درصد مبلغ محصول و پرداخت مابقی مبلغ آن طی 2 قسط 20 روزه را دارد. در این روش کالا بدون سود فاکتور و محاسبه می شود که استفاده از شرایط بدون ضامن و با ضامن امکان پذری است.

شیوه ارسال کالا

ارسال کالا از 3 تا 7 روز کاری پس از نهایی شدن فاکتور و انجام تسفیه توسط ناوگان حمل و نقل مجموعه علی دادا انجام می شود.

همچنین اگر به هر دلیلی، خریدار قصد تحویل کالا را نداشته باشد، شرکت متعهد می‌گردد که محصول خریداری شده را به مدت 10 روز به صورت کاملا رایگان در انبار نگهداری کند.( این محدودیت زمانی، شامل شرایط خرید اقساطی بدون ضامن نمی‌شود). 

هزینه حمل و جابجایی طبقات در این طرح تماما به عهده خریدار می باشد که طبق تعرفه مجموعه دریافت می گردد. در صورت درخواست خریدار کارگر حمل بار جهت جابجایی طبقات توسط مجموعه معرفی می گردد.

سوالات متداول

بله! در فرایند خرید جهت احراز هویت شخص و امضاء قرارداد، حضور شخص الزامی می‌باشد.

طرح خرید اقساطی فروشگاه علی‌دادا شامل
محصولات برندهای اسنوا، دوو، هیمالیا، امرسان، پارس‌خزر و ….
کلیه لوازم آشپزخانه، انواع اجاق‌های فر و طرح فر، انواع فرش، مبلمان و صنایع چوب و… می‌باشد.

فروشگاه علی‌دادا این امکان را فراهم آورده است تا خریداران گرامی، خود مدت زمان بازپرداخت اقساط‌شان را مشخص کنند! بدین صورت که انتخاب زمان بازپرداخت اقساط از 1 تا 10 ماه به انتخاب خریدار می‌باشد.

سیاست در نظر گرفته شرکت در این طرح، دریافت 40 درصد از کل فاکتور به صورت نقد و بازپرداخت مابقی اقساط می‌باشد.

بله؛ چک معتبر بستگان درجه یک خریدار و نیز چک معتبر افرادی که مطابق با معیارهای مجموعه هستند، پذیرفته می‌شود.

بله؛ متقاضیان می‌توانند با همراه داشتن کارت ملی، به شرکت علی دادا مراجعه کرده و درخواست معرفی نامه خود را به شرکت اعلام دارند! شرکت علی‌دادا نیز با صدور رایگان پیش فاکتور برای .متقاضی، امکان خرید اقساطی را برای وی مهیا می‌کند.