هویت ما:

علی دادا یک هایپر لوازم خانگی مانند دیگر هایپر های موجود در کشور است که با بیش 30 سال سابقه در این حوزه جزو سرآمد های حوزه خود می باشد.

ما تصمیم گرفته ایم برای تکمیل کادر خود از نیرو های تازه نفس و دانشجویان کشور استفاده کرده و با یکدیگر جهت ساخت یک نتیجه عالی تلاش کنیم. 

بله درست شنیده اید دانشجویان!! زمانی که نام دانشجو به میان می آید بیشتر صحبت ها این است که دانشجو وقت کافی جهت کار کردن به دلیل کلاس و درس ندارد اما ما در علی دادا فضایی فراهم کرده ایم تا دانشجویان عزیز کشورمان در هر زمانی که وقت داشتند به صورت پاره وقت کنار ما باشند یعنی در زمان کلاس ها در دانشگاه حاضر میشوند و در زمان بیکاری در کنار تیم ما 

چرا دانشجو:

استخدام دانشجویان در شرکت‌های مختلف از جمله موضوعات مهمی است که در دنیای کار بسیار پررنگ شده است. شرکت‌ها همواره به دنبال جذب نیروهای جوان و خلاق هستند که به دلیل تحصیلات و دانش فنی خود، می‌توانند در رشد و توسعه آنها موثر باشند.

استخدام دانشجویان برای شرکت‌ها از چند جهت مزیت دارد. از یک سو، دانشجویان به دلیل داشتن تخصص و دانش فنی خود، می‌توانند در انجام پروژه‌های تحقیقاتی و فنی شرکت‌ها، بهبود و توسعه دهند. از سوی دیگر، این فرصت برای دانشجویان به عنوان یک تجربه شغلی بسیار ارزشمند است که باعث می‌شود در آینده بهتر و موثرتر در بازار کار عمل کنند.

شما عزیزان در تخصص های زیر میتوانید با تیم علی دادا همکاری لازم را به عمل آورید:

فروش ، بازاریابی، حسابداری، تامین کالا، فناوری اطلاعات، طراحی سایت، سئو، انبار و……

اطلاعات تکمیلی و ویژگی های کار در علی دادا

  • زمان کاری منعطف
  • بیمه
  • هزینه ایاب و ذهاب
  • پاداش ارزیابی عملکرد
  • برنامه آموزش و توسعه
  • پاداش معرفی همکار

موقعیت مکانی و راه های ارتباطی

نگران مسیر و هزینه مسیر نباش چرا که ما در علی دادا به کامندان خود هزینه رفت و آمد را پرداخت میکنیم تا دغدغه ای از این بابت نداشته باشند.

 

علی دادا در کرج و جاده قزلحصار قرار داره آدرس دقیق از این قراره:

کرج، جاده قزلحصار، سه کیلومتر بعد از مرکز تعویض پلاک، هایپر کالای خانه علی دادا

Call

تلفن تماس: 09126601300

فرم استخدام

(Required)
جنسیت(Required)

جای شما تو تیم ما خالیه!