توجه بفرمایید بعد از ثبت سفارش به صورت اینترنتی کارشناسان ما قبل از ارسال سفارش بصورت تلفنی با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی‌های لازم برای ارسال انجام می‌گیرد،  بعد از تایید تلفنی سفارش، محصول برای خریدار طبق روش های مختلف ارسال ( که در ادامه توضیح داده شده است) فرستاده می شود. همچنین فروشگاه اینترنتی علی دادا متعهد است تا کالا را سالم را به دست شما برساند، در صورتی که عیب یا مشکلی در هنگام تحویل کالا مشاهده نمودید، کالا را تحویل نگرفته و از امضای فاکتور فروش خودداری نمایید.
در این حالت کالای فوق بدون هیچ هزینه‌ای برای شما تعویض می‌گردد. لطفا توجه نمایید که بعد از تایید و امضای فاکتور فروش و تحویل کالا، در صورت بروز مشکلات احتمالی، کالا شامل شرایط گارانتی می‌شود و مسئولیت رفع این مشکل به عهده شرکت گارانتی کننده محصول می‌باشد و همچنین لازم به ذکر است کلیه کالاهای موجود در سایت علی دادا دارای گارانتی اصلی می‌باشند.

روش های ارسال

فروشگاه اینترنتی علی دادا، جهت رفاه حال خریداران گرامی، کالاهای خریداری شده را به روش های زیر ارسال می نماید:

1. پرداخت در محل

   روش پرداخت در محل که یکی از روش های محبوب مشتریان می باشد ، برای ارسال کالاهای مختلف از جمله کالاهای سنگین و سبک فقط برای استانهای تهران و البرز به کار می رود .فروشگاه اینترنتی علی دادا  جهت رفاه حال خریداران گرامی کالای خریداری شده را برای شما با ضمانت سلامت تحویل ، بدون نیاز به پیش پرداخت ارسال می نماید و در صورت بروز عیب و ایراد هنگام دریافت کالا پاسخگو می باشد.

در صورتی که خریدار تمایل به استفاده از خدمات ویژه مانند بالابری و یا حمل کالا درون منزل را داشته باشد، می‌بایست در هنگامی که کارشناسان برای تایید ارسال سفارش با شما تماس گرفتند به این مسئله اشاره کنید ، توجه نمایید که هزینه خدمات ویژه نظیر بالابری به عهده خریدار است.

2. پرداخت آنلاین – ارسال از طریق باربری

این روش ویژه ارسال کالاهای سنگین و برای خریداران ساکن سایر استان ها بجز تهران و البرز می باشد. در این روش خریدار از طریق سایت زمان ثبت سفارش کل مبلغ محصول را تسویه کرده و هزینه حمل از دفتر باربری در تهران تا دفتر باربری در شهر مقصد بر عهده خریدار می‌باشد. آدرس دفتر باربری در شهر خریدار به اطلاع خریدار خواهد رسید لذا پس از رسیدن بار به شهر مقصد، خریدار باید جهت دریافت کالای خود به محل باربری مراجعه نماید و یا با هماهنگی با باربری، کالا از طریق باربری تا درب منزل خریدار ارسال می شود.

در این روش لازم به ذکر است که کالاهای سفارش داده شده در زمان ارسال صحیح و سالم تحویل باربری می‌گردد، بنابراین مشتریان عزیز می بایست دقت بفرمایند که کالا را بصوت صحیح و سالم از باربری تحویل بگیرند.


3. پرداخت آنلاین – ارسال از طریق پست سفارشی

این روش ویژه کالاهای غیرسنگین می باشد که طبق تعرفه های مجاز ارسال کالا، پس از پرداخت اینترنتی وجه کالا (به صورت کامل) توسط خریدار، کالا در زمان مشخص به نشانی خریدار در سراسر ایران ارسال خواهد شد.

در سایر شهرها (بجز تهران و البرز) چنانچه ارسال از طریق اداره پست صورت پذیرد، سامانه ارسال علی دادا با در نظر گرفتن قوانین پستی و نرخ پست برای هر کیلوگرم، هزینه ارسال کالا تا مقصد محاسبه و مبلغ به خریدار اعلام می‌گردد تا هزینه ارسال به حساب فروشگاه اینترنتی علی دادا واریز شود.

در صورت ارسال با تیپاکس، لازم به ذکر است که تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها کالا را به صورت مستقیم ارسال می‌کند. سرویس‌دهی تیپاکس در شهرهایی که راه دور هستند، معمولاً در ۴۸ تا ۷۲ ساعت انجام می‌شود و در شهرهای نزدیک به مراکز استان تا ۲۴ ساعت کالا ارسال می‌گردد.

ارسال اکسپرس و فوری

این روش ویژه کلیه ی کالاهای سایت می باشد و برای تهران و البرز قابل انجام می باشد و چنانچه مشتری در خواست ارسال سریع کالای خود را داشته باشند می توانند از این روش استفاده نمایند و پس از پرداخت هزینه ارسال ویژه ،کالا توسط فروشگاه، به نشانی خریدار در در کمتر از چند ساعت ارسال می شود.