دریافت پیش فاکتور رایگان از فروشگاه علی دادا

پیش فاکتور فروش

گرفتن وام نیاز به ارائه پیش فاکتور فروش به بانک دارد.

فروشگاه اینترنتی علی دادا به متقاضیان و افرادی که به پیش فاکتور فروش برای دریافت وام نیاز دارد به صورت رایگان پیش فاکتور ارائه میدهد.

فرقی نمیکند از بخواهید از بانک انصار، بانک ملی، بانک ملت و بانک صادرات و سایر بانک ها وام دریافت نمایید در هر صورت میتوانید با دریافت پیش فاکتور از فروشگاه علی دادا به صورت رایگان مشکل خود را حل نمایید.

علی دادا برای تسهیل دریافت وام و کمک به خریداران خود چنین امکانی را به صورت رایگان ارائه میدهد.

هم استانی های البرز میتوانند با حضور خود در فروشگاه علی دادا که آدرس آن در پایین صفحه درج شده است به صورت حضوری اقدام به دریافت رایگان پیش فاکتور فروش کنند یا در صورت درخواست به آدرس دلخواه ارسال میشود که در این صورت هزینه ارسال چه به صورت پستی و چه بصورت اسنپ یا آژانس از ایشان دریافت میگردد که این هزینه توسط شما به حامل پیش فاکتور، درب منزل پس از مشاهده و اطمینان خاطر پرداخت میشود.

سایر هموطنان گرامی هم تمایل به دریافت پیش فاکتور دارند میتوانند جهت اطلاعات بیشتر و راهنمایی در خصوص دریافت یش فاکتور با فروشگاه علی دادا تماس بر قرار نمایند.

توجه داشته باشید پیش فاکتور فقط به افرادی که مشخصات خود را در کادر زیر تکمیل کرده باشند ارائه میشود و به سایر درخواست از جمله تماس با فروشگاه ترتیب اثر داده نخواهد شد. پس از تکمیل فرم منتظر بمانید تا همکاران ما برای هماهنگی بیشتر در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

لطفا برای اینکه احتمال خطا کاهش پیدا کند فرم را با دقت و به درستی تکمیل نمایید.

متاسفانه چندی پیش متوجه شدیم که فرم پیش فاکتور ما با اخلال روبرو شده است که هم اکنون این مشکل مرتفع شده است.

شما عزیزان میتوانید موارد در شده در فرم را برای ما پر کنید و همکاران ما برای ارائه و تحویل پیش فاکتور رایگان به شما هماهنگی لازم را انجام میدهند.

علی دادا یک فروشگاه معتبر لوازم خانگی در کرج است. فروش اقساطی لوازم خانگی، فروش قسطی جهیزیه عروس و مبلمان و فرش از جمله خدمات فروشگاه اینترنتی علی دادا میباشد

درباره نویسنده :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس 43206 - 026

تماس بگیرید 

تماس
مکان فروشگاه